Nowa strona DCTK

Data dodania wpisu: 04-12-2010

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych doczekało się uruchomienia nowej strony www. Nowa strona jest dostępna niezmiennie pod adresem: www.dctk.wroc.pl.

 

Strona jest oparta o Drupal CMS z kilkoma własnymi modułami oraz pluginami jQuery, zawiera pełną optymalizację SEO oraz wszystkie wymagania dotyczące semantyki kodu i poprawności wyświetlania w różnych przeglądarkach internetowych.

 

Projekt pojawił się w portfolio jakiś czas temu, ale oczekiwał na kompletne wypełnienie treścią i przeniesienie na nowy serwer, a następnie przepięcie domeny.

Drupal CMS, nowa strona www DCTK

W ramach wdrożenia nowej strony została wykonana również przeze mnie sesja fotograficzna na potrzeby zarówno galerii DCTK (zdjęcia pojawią się wkrótce) jak i zdjęć widocznych w slajdach topu strony. Zdjęcia oczywiście po wywołaniu z RAW'ów dopieścił nie kto inny, jak Mr Tomasz Trefler a'ka TNT stripes-design.pl :)

Powiązane wpisy

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych DCTK, wdrożenie Drupal CMS

Komentarze

Hello There. I found your blog using msn. This is a very well written arlcite. I will make sure to bookmark it and return to read more of your useful info. Thanks for the post. I’ll definitely comeback.
I can't say I'm ssiurrped about WordPress, but I am ssiurrped at the amount of websites Drupal and even vBulletin have, I mean I've used those two before, and not to knock them, but I believe WordPress is way above them, although I guess if you want primarily a forum vBulletin might be better than the WordPress forum options, but I don't see why Drupal would have that many, WordPress has so much more to ofter, free or premium.
Musisz wybaczyc koledze HadeS'owi, tak jak mowisz, szukanie dziury w calym, nie majac zbytnio pojecia o SEO i WIELKIM bracie. stronka wypas ;) grafa tez bardzo udana, ciekawe kto ja skrobal ? :D
Ładna, estetycznie wykonana strona, przyjemna dla oka.
Widzę, że ktoś lubi szukać dziury w całym i nie zna się zbytnio na zasadach używania metatagów, albo nie jest zbytnio "na topie" z regułami brata G;) Description od dawna w niczym nie pomaga, jeżeli chodzi o pozycjonowanie strony. Polecam poczytać na ten temat, bo tłumaczyć nie będę rzeczy oczywistych. Ogólnikowo: unikalność względem zawartości strony nie jest konieczna. Po co, skoro description to tylko opis INFORMACYJNY?:) A że czasami klient nie wprowadza indywidualnych parametrów dla sekcji HEAD dla podstron - cóż - tak bywa.

PS. Encje - fakt, wypadek przy pracy - zapomniałem widocznie w FCKEditorze wyłączyć kodowanie encji przy wprowadzaniu treści.
Nie chwal sie tak, bo nie zawiera pełnej optymalizacji SEO, a oto błędy:

1. http://www.dctk.wroc.pl/index.php powinno mieć canonical na domenę. Wystarczy, że to ktoś podlinkuje i już jest w site i masz duplikat głównej. Prosty błąd.
2. Description się kopiuje z treści strony = brak unikalności
3. http://www.dctk.wroc.pl/dzialalnosc/wspolpraca-miedzynarodowa (mysle, ze najlepiej to tu widac), tylko spójrz na description. Widać bardzo, że kopiuje się z kodu html, bo nawet encje przepisuje.

Pozdro
Comments closed...