Funkcje systemu Drupal

Drupal CMS jest w pełni konfigurowalny, co umożliwia nie tylko zaadaptowanie istniejących modułów poszerzając tym samym jego funkcjonalność. Łatwość pisania własnych modułów i modyfikacji sprawia, że system Drupal CMS może stać się dowolną aplikacją z funkcjami, które można sobie tylko wymyślić.

 

Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo trudne.

 

I tego się trzymajmy :)

 

Z głównych funkcji systemu Drupal CMS, należy szczególnie wymienić takie elementy, jak:

 • możliwość adaptacji nawet najbardziej odjechanej grafiki - co klient wymyśli lub grafik narysuje, to bez problemu można uruchomić korzystając z systemu Drupal CMS - nie ma ograniczeń ! :)

   

 • pełne zarządzanie stronami: dodawanie, edytowanie, usuwanie treści serwisu internetowego,

   

 • łatwa konfiguracja galerii zdjęć i albumów z możliwością zainstalowania dowolnego modułu prezentacji, za pomocą którego galeria nabierze nie tylko dynamiki, ale i świetnego wyglądu ! :)

   

 • optymalizacja dla wyszukiwarek; jeśli chcesz pozycjonować swoją stronę internetową - Drupal CMS jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem; możliwość konfiguracji parametrów SEO dla każdej strony pozwoli zoptymalizować stronę do granic możliwości ! :)

   

 • wielojęzyczność; jeśli chcesz prowadzić stronę w wielu językach - nic prostszego; Drupal umożliwia to za pomocą kilku kliknięć myszki ! :)

   

 • użytkownicy, grupy użytkowników i uprawnienia; jeśli chcesz prowadzić stronę ze społecznością internetową - możesz to zrobić szybko i bez bólu; każdemu użytkownikowi możesz dowolnie ustalić, do czego będzie miał dostęp ! :)

   

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wdrożenia systemu Drupal, nie czekaj - skontaktuj się już teraz!