PSD to HTML5

xHTML / HTML5, CSS3

Jestem front-end developer'em z kilkuletnim doświadczeniem, cięcie projektów graficznych do semantycznego, zgodnego ze standardami, różnymi urządzeniami kodu xHTML / HTML5 / CSS3 i JavaScript to dla mnie przyjemność, wyzwanie i pole do popisu.

Markup, który otrzymasz jest:
  • w 100% ręcznie kodowany i walidowalny,
  • zgodny ze standardami, m.in. W3C, WCAG,
  • semantyczny, zoptymalizowany dla wyszukiwarek (Google),
  • funkcjonalny i wyświetlający się poprawnie pod popularnymi przeglądarkami (Internet Explorer 8+, Opera 10+, Firefox 4+, Chrome, Safari 5+) oraz wieloma urządzeniami, w tym tabletami i smartfonami,
PSD2HTML

JavaScript (m.in. jQuery)

Gotowe projekty wzbogacam efektami i animacjami napisanymi w JavaScripcie. W zależności od wymagań projektu, dobieram i odpowiednio konfiguruję istniejące już rozwiązania lub programuję własne pluginy np. dla jQuery, które są wysoce funkcjonalne, konfigurowalne i wydajne na różnych urządzeniach.
 

Responsive design, jQuery Mobile, Twitter Bootstrap

Potrzebujesz, aby projekt był dostosowany do różnych rozmiarów urządzeń mobilnych (wyświetlał się poprawnie urządzeniach takich jak: iPhone, iPad, Blackberry, Windows Phone czy też tablety innych producentów - np. Samsung Galaxy Tab i podobnych, a do tego zmieniał wyświetlaną zawartość w zależności od ekranu urządzenia - dobrze trafiłaś/eś! Realizuję również takie projekty, również z wykorzystaniem jQuery Mobile czy też Twitter Bootstrap!

Drupal Templates

Zajmuję się również kodowaniem Drupal Themes dla Drupala, Ubercarta oraz Drupal Commerce w wersji gotowej do zainstalowania.

 

 

Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się ze mną!